Чим замінити коров'яче молоко? Переваги доїльного апарату

Чим замінити коров'яче молоко? Переваги доїльного апарату

Коров'яче молоко - це цінний інгредієнт в раціоні кожної людини завдяки  поживним речовинам, що містяться в ньому. Це безцінне джерело кальцію та багатьох вітамінів. Однак організм не кожної людини пристосований до його споживання. Що робити в цій ситуації і чим замінити цей тип молока?

Молоко та його види  

У тому випадку, коли людина не переносить лактозу, але не може відмовитися від молока, вона має багато альтернатив. Можна замінити коров'яче молоко на продукти, виготовлені та здобуті іншим шляхом. Виробники пропонують різні варіанти, які успішно замінять молоко від корів. Сюди входить соєве, козяче, овече, рисове молоко та інші. Однак пам'ятайте, що деякі види не забезпечують належну кількість кальцію організму, і якщо так, то в невеликих кількостях. Тому замінники треба вибирати ті, які збагачені додатковими мінералами.  

Якщо говорити про якість молока, то найкраще брати таке, яке було здобуте з допомогою доїльного апарату. На сайті https://byrenka.com.ua є більше інформації про переваги таких апаратів. Тут також можна придбати доїльний апарат для корів, кіз та овець за вигідною ціною.

Замість коров'ячого - соєве молоко

Воно дуже популярне, бо багате ненасиченими жирними кислотами і містить такий же вміст білка, як і молоко від корови. Його готують на основі соєвих бобів. Воно містить багато необхідних вітамінів і мінералів. Крім того, можна вибрати цей продукт з багатьох сировинних матеріалів, адаптуючи їх до потреб людини. Воно може бути підсолоджене або без смаку. Звичайно, найкраще вибрати цілком природне, оскільки воно не містить холестерину і малокалорійне.

Козяче молоко

Ще одна альтернатива коров'ячого молока, де набагато більше кальцію, фосфору, калію та вітамінів. Фактично, воно містить більшість мікроелементів та мінералів усіх вищезгаданих типів. Великою перевагою є швидка дія ферментів та прискорення травлення, а також козяче молоко не алергенне, на відміну від коров'ячого.   

Рисове молоко  

Останнім часом це дуже популярний продукт, який замінює коров'яче молоко. Це напій, зроблений з коричневого рису. На жаль, він не дуже багатий необхідними білками та мінералами, але містить невелику кількість жиру. Також тут немає лактози і глютену. Тому рисове розглядається як дуже хороша заміна для людей з непереносимістю лактози та алергією, а також хороша альтернатива для веганів. На прилавках магазинів можна легко знайти рисове молоко, але його ціна нажаль висока.