З чого починають професіонали UI / UX дизайну?

З чого починають професіонали UI / UX дизайну?

UI / UX дизайн — про створення прибуткового діджитал-продукту, де за комфорт взаємодії користувача з розробкою та візуальні складові відповідає дизайнер інтерфейсів (UI-дизайнер). UX забезпечує зручність інтерфейсів сайтів, додатків та інших систем, котрі спрощують взаємодію людини з продуктом.

Робота знавця у цій сфері покращує процес взаємодії компанії з її клієнтом. Наприклад, створення опитування допомагає дізнатися, чи все користувача влаштовує у використанні інтерфейсу сайту чи додатку. Коли фірмі відомо, чого не вистачає клієнту, вона знає, як покращити дизайн сайту чи додатку, щоб забезпечити користувачу комфорт використання, а також збільшити конверсію.

Технічні та особисті навички для робітника сфери UI / UX design

Професіоналами галузі стають люди, котрі до цього спробували себе у найрізноманітніших сферах, наприклад, торгівлі, філології чи маркетингу. У дизайні цінуються такі здібності:

  • Комунікативні навички, адже передбачено активну роботу з клієнтами.

  • Попередній дизайнерський досвід. Найпростіше, звичайно, адаптуватися до нової професії людині, котра вже має навички графічного дизайну або веб-дизайну. 

  • Системне та логічне мислення, напрацьоване пізнаванням основ програмування.

Поєднайте усе це — і з вас вийде кваліфікований фахівець.

DAN.IT — найкраще місце для початку практики

Багато хто з тих, хто вирішив перепрофілюватися чи більше зануритися у web-дизайн, шукають способи опанувати професію самостійно. Та насправді це дуже складно, особливо якщо ви плануєте познайомитися зі сферою UI / UX design`у з азів. 

Краще пройти повноцінний курс, протягом якого офлайн-режимі отримувати необхідні скіли допомагатимуть досвідчені викладачі. Відповідний курс в Києві проводить навчальний центр DAN.IT.  На ньому ви навчитеся робити макети за допомогою інструмента Figma, отримаєте базу знань графіки та анімації, колористики, типографіки та ін. Під час навчання студент зможе:

  • Зрозуміти, як співпрацювати з замовником: чути його побажання, втілювати їх та відповідати бізнес-потребам.

  • Виконати власні проекти для реальних замовників.

  • Скористатися допомогою HR-фахівця щодо створення резюме та підготування до першої співбесіди.

Цей курс з UI / UX дизайну завдяки потужному практикуму стане для вас поштовхом для подальшого розвитку у сфері дизайну та новим етапом професійного розвитку та побудови успішної кар’єри в Україні чи будь-якій іншій країні світу.